Ось такі новини

Дата: від до Скинути

Олімпійська година. Виховний захід "Олімпійські ігри, спортивний рух та любов до спорту"

https://rada.info/upload/users_files/26324148/6b3d0ac874de94f451635633c0ab76c8.pptx10 вересня 2021 року разом з учнями 6Б класу класний керівник Цимбал Вікторія Олексіївна, вчитель інформатики Андрущенко Валентина Вікторівна та бібліотекар Дзингель Аліса Леонідівна здійснили подорож в історію та сучасність Олімпійських ігор.

16:03 10.09.2021

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

Міжнаро дний день дитя чої кни ги − свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня − в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Зазвичай до цього дня у багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги. Проводять ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найкращим книгам світу. Програми яскраві, розважальні, такі, що запам’ятовуються. Традиційно з нагоди свята представники IBBY організовують в школах різних країн урочисті заходи для дітей, зустрічі з авторами і ілюстраторами, конкурси на найкращий твір тощо. І скрізь, у всіх країн і народів королем свята вважається Андерсен. Чарівному казкарю Андерсену належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився перш за все як автор казок та історій, що склали 24 збірки, виданих в 1835-1872. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира. Біографія Андерсена теж нагадує казку, особливо якщо з довірою поставитися до його розповіді про себе в двох великих мемуарних нарисах “Казка мого життя”. Твори Андерсена спонукали українського композитора Жанну Колодуб до створення багатьох музичних творів для дітей. Серед них – “Снігова королева” та інші.

14:33 05.04.2021