Рій "НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ"

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року №286/2019.

Рій нашого ліцею "НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ" (старша вікова група) взяли активну участь у грі "Сокіл" ("Джура"-2023). Були дуже цікавими та змістовними номінації конкурсу: віртуальна туристично-краєзнавча квест-гра "Наша Черкащина", інтелектуальна  гра-вікторина "Відун", відеоролик надання першої домедичної допомоги "Рятівник", відеоролик  строю та машової пісні "Впоряд" та відеопрезентація рою. Дякуємо всім учасникам за активну, творчу та  змістовну роботу. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!