Зустріч із воїном ЗСУ

Дата: 28.10.2022 08:54

27  жовтня в рамках військово патріотичного виховання учнівської молоді,  відбулась зустріч із воїном ЗСУ, захисником України та учнем нашого ліцею Олександром Володимировичем Маковецьким. Учні 10 класів  не стримували емоцій, радо вітали, адже він теж навчався в нашому ліцеї. Олександр розповів майбутнім захисникам та захисницям, як наші Герої захищають свою країну, відповів на запитання, яких було поставлено дуже багато . Щирі слова подяки висловили учні та вчителі нашого ліцею. Не викликає сумнівів, що український народ вистоїть і неодмінно переможе.

Щиро сподіваємось, що ця жорстока війна скоро завершиться і всі українці повернуться до звичного мирного життя, улюбленої роботи. Слава й подяка нашим мужнім Героям!