Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»

Дата: 29.11.2022 10:04

Вітаємо учнів 3-А класу Жашківського ліцею №3, які разом із класним керівником Н.І. Бондар взяли участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося заповідувати" і зайняли ІІІ місце. Вони представляли на конкурс роботу, яка по критеріях вибору дерев для заповідування підлягала таким темам: «Дерева, котрі посадили видатні люди», «Дерева, котрі мають велику естетичну і символічну цінність". Верба біла (плакуча). Таке дерево росте на території історичного музею. Конкурсанти дослідили та описали цікаву історію родовідного дерева і з’ясували,  що це виходить «внучка Шевченкової верби», тієї, яку власноруч посадив поет у далекому краї, коли його заслали у Казахстан на півострів Мангишлак.   Учні запропонували, щоб видатне дерево  отримало охоронний статус, щоб надалі проводилася просвітницька робота для молоді щодо великого значення  верби та її збереження.