Вікторина "Україна-це ми!"

Дата: 16.11.2022 10:10

Мова – духовне багатство народу.

Щоб любити — треба знати,

а щоб проникнути в таку

тонку й неосяжну,

величну й багатогранну річ,

як мова, треба її любити.

Василь Сухомлинський

Вчитель української мови та літератури Сміщенко В.С. разом із учнями 6 – Б класу  провели вікторину з елементами національно-патріотичного виховання  «Україна – це ми».

Українська  мова – найважливіший засіб патріотичного виховання. Вона була і є важливою сферою впливу на національну свідомість учнів, ідентифікаційним кодом нації.

Учні вдосконалювали навички, формували усне і писемне мовлення, розвивали  мислення, пам'ять, увагу, спостережливість, кмітливість; виховували патріотизм, любов до української мови, до рідного краю, повагу до народної мудрості, почуття колективізму, згуртованості, відповідальності за спільну справу.