«Охорона праці очима дітей»-2023

Дата: 13.02.2023 10:37

У нашому ліцеї проходив конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023 з метою привернення уваги суспільства, формування свідомої активної позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних сферах суспільного життя, активізації творчого потенціалу дітей,   сприяння розвитку дитячої творчості.

Всеукраїнський конкурс присвячений Дню охорони праці в Україні. Ця дата відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006. До конкурсу долучилися учні та вчителі нашого ліцею. Була оформлена виставка дитячих робіт, а кращі роботи були відібрані на обласний конкурс.