Відзначення дня української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 12:51

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18 жовтня 2023 року №1/16146-23, з метою пропагування грамотності, підтримки, розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, з нагоди Дня української писемності та мови педагоги Жашківського ліцею №3 взяли активну участь у написанні XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Дороги України», відчувши себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу, що об’єднує, - рідної мови.
     У закладі розпочався ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, до якого долучилися учні 3-11 класів. З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення престижу серед учнів та вихованню поваги до культури, традицій українського народу стартував І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.