Подарунок від ТОВ «Väderstad»

Дата: 20.12.2022 12:55

В умовах сьогодення надзвичайно важливим є безпека наших дітей. Наш заклад  щоденно працює над поліпшенням умов перебування учнів в укритті під час сигналів повітряної тривоги. Дуже важливо, щоб діти відчували себе  комфортно в таких  умовах.

Так, за сприяння ТОВ «Väderstad», що представляє в Україні шведську компанію з виробництва сільськогосподарської техніки, наш ліцей отримав  чотири  акумуляторних світлодіодних ліхтарі, які є безперебійними засобами енергії. Вручав подарунок представник товариства з обмеженою відповідальністю «Väderstad» Олександр Анатолійович Демченко.

Колектив нашого ліцею, щиро дякує за подарунок, адже Ваша увага і підтримка дуже важливі для кожного з нас!