Всеукраїнська олімпіада "Всеосвіта Осінь - 2022"

Дата: 10.11.2022 12:56

До Дня української писемності та мови учні 3  А класу взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2022" з української мови. І хоча діти зараз знаходяться на осінніх канікулах, вони виявили активність у перевірці своїх знань із рідної мови. Вітаємо їх із здобутими результатами і бажаємо не зупинятися на досягнутому. За креативне та критичне мислення, дисциплінованість, вмотивованість до навчання, відповідальність, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок учні отримали Дипломи різних ступенів і Сертифікати.

Вчитель Н.І. Бондар  отримала Свідоцтво за підготовку учнів до інтелектуальних змагань. Директор ліцею Л.М. Мазур  - лист подяки за активну участь закладу в організації та проведенні даної олімпіади.