Всеукраїнська олімпіада "Всеосвіта Осінь-2022"

Дата: 30.11.2022 13:21

Як було сказано в улюбленій історії багатьох дорослих та дітей: "Щастя існує і в найтемніші часи, якщо не забути ввімкнути світло". Тому надзвичайно важливо, щоб наші майбутні маленькі українці відчували впевненість не тільки в нашій Державі та Воїнах, а й у власних силах. Та запалювали свої власні вогники, які будуть промінцями освітлювати завжди їх шлях.

Саме тому учні 2-Б класу взяли участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах від "Всеосвіта". Перевіряючи власні знання та навички вони корисно та весело провели час. Адже вирішення головоломок - це завжди  цікаво і захоплююче, всі учасники здобули яскраві враження та досвід. Завдяки цим олімпіадам діти отримали підтвердження власних вмінь, мотивацію та наснагу для подальших звершень. Працювали дружно в класі і дистанційно, в Україні і закордоном. Все буде Україна!