Тренінг на тему «Інтернет – за і проти»

Дата: 06.02.2023 13:44

Коли ми потрапляємо до Всесвітньої мережі, ми наче виходимо з дому на вулицю, та нас оточують люди: хороші та погані, добрі та злі, розумні та не дуже. Ми свідомо здійснюємо пошук потрібної нам інформації. Інтернет є дуже широким джерелом інформації, іншими словами, інформаційним простором, у якому, як і в реальному житті, є хороші та погані сторони.

Так, 6 лютого, практичним психологом В.С. Ярошинською в 9-Б класі був проведений тренінг на тему «Інтернет – за і проти».

Мета тренінгу :

-ознайомити учнів з правилами безпечної роботи в Інтернеті;

-домогтися засвоєння учнями правил безпечної роботи в Інтернеті;

-розвивати логіку, кмітливість;

-виховувати інформаційну культуру учнів

-позитивні і негативні наслідки Інтернету.

-сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.

-мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Учні переглянули інформативну презентацію та виконали цікаві практичні вправи на закріплення.