Благодійна акція «Святий Миколай іде до нас»

Дата: 20.12.2022 13:52

Наближення свят пробуджує віру і змушує з нетерпінням чекати на чудеса всіх нас. Дарувати і отримувати подарунки так хвилююче. Діти обов’язково мають знайти підтвердження тому, що мріяти важливо і що добро існує.

Колектив та учні нашого ліцею долучились до благодійної акції «Святий Миколай іде до нас», який організував комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Жашківської міської ради. Протягом акції були зібрані: продукти харчування, одяг, іграшки, які так необхідні для людей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Натхненні святковим настроєм і добрими традиціями, ми стаємо уважнішими й добрішими один до одного, намагаємося проявити більше турботи до ближніх.