З музиками на свято Андрія або Калити

Дата: 13.12.2022 14:25

Саме так відзначили учні 3-А класу разом із вчителями Н.І. Бондар та Л.М.Лясківською. Спочатку діти переглянули відео, де розказувалося про народне та релігійне значення цього свята, традиції, ворожіння, прикмети. Завдяки грі на музичних інструментах, діти перейнялися духом минулих традицій. Запальна українська пісня занурила їх у святкове дійство. А потім за давнім обрядом, скакаючи на  коцюбі та імітуючи пана Коцюбинського, кусали калиту у пана Калитинського.

Проведення таких свят дає змогу поринути у світ далеких минулих  і таких рідних традицій, які згуртовують, піднімають  настрій та прищеплюють любов до рідної землі.