Навчання цифровій грамотності

Дата: 27.04.2023 14:44

Інформаційні технології дуже швидко перетворилися на життєво важливий розвиток потенціалу вчителя. Сьогодні на всіх заняттях використовуються інформаційні технології. Електронні пристрої спрощують не тільки нашу роботу, але і формують цифрову грамотність, доводять свою корисність. Цифрова грамотність позитивно впливає на загальний рівень підготовки педагогів до реального життя, вдосконалює їх щоденно. Проходження онлайн-курсів, тренінгів, поновлення власних знань, здобуття нових навичок-вимога часу.
        Для сучасного педагога володіти цифровою грамотністю так само важливо як вміти писати, читати, говорити.На виконання листа Черкаської ОВА №6659/01/01-58 від 22.03.2023 року щодо проведення «Місяця цифрової грамотності» в ліцеї №3 кожен педагог з метою ефективного та безпечного використання сучасних цифрових технологій в роботі та в навчанні, особистому розвитку активно долучився і мав вільний доступ до навчання на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта». Серед педагогів нашого закладу найбільш популярними стали базові курси «Основи кібергігієни», «Обережно! Кібершахраї», «Кіберняні», «Цифрові навички для вчителів», «Безпека дітей в інтернеті». Після тестування педагоги отримали сертифікати, які підтверджують здобуті знання та навички.