Новорічна майстерня

Дата: 23.12.2022 14:58

Зустріч Нового року завжди чекають з нетерпінням дорослі і діти, адже це сімейне, тепле і радісне свято. А ще - це свято віри в перемогу, в наші доблесні ЗСУ! Ми вистоїмо і переможемо, бо особлива нація - нескорені українці!

В нашому ліцеї теж готуються до свята, і тут свої двері відчинила новорічна майстерня з виготовлення святкових гірлянд та масок власноруч. Протягом тижня учні початкових класів були запрошені в особливу кімнату, де під керівництвом психолога В. С. Ярошинської та логопеда Д. М. Кінзерської діти грали в цікаві ігри, переглянули святкові відео, із задоволенням виготовили гірлянду Сніговик для прикрашання класу, та новорічні маски.

А головне - діти отримали позитивні емоції і гарний настрій!