День читання книг

Дата: 06.09.2021 14:59

Літературна вікторина до Дня читання книги - Бібліотека імені Івана  Багряного для дітей Солом'янського району м.Києва

6 вересня. УНН. Сьогодні, 6 вересня, у світі відзначають День читання книг та День польотів над землею. А віряни шанують пам'ять святого мученика Євтихія, пише УНН.

День читання книг

6 вересня відзначають День читання книг. Не варто плутати його з Всесвітнім днем книги чи Всесвітнім днем читання вголос. Свято створено, зокрема, щоб підбадьорити тих, хто любить читати, чи нагадати тим, кому такий процес зовсім не потрібний, що читання існує. Дата покликана стимулювати шанувальників книги придбати собі щось новеньке для власної бібліотеки, сходити до бібліотеки за свіженькою книжкою чи дати зрозуміти “нечитаючим”, що книги досі існують і їх можна читати і витрачати час на гортання паперових сторінок.