Виставка композицій «Осінні фантазії»

Дата: 17.10.2023 15:02

Осінь – чарівна, золота пора, яка своєю красою надихає на створення чогось прекрасного. В нашому ліцеї вже стало традицією проводити щорічну виставку із природного матеріалу. Метою виставки стали популяризація декоративно-прикладної творчості, розвиток батьківської та дитячої фантазії, спонукання участі батьків у суспільно-виховному житті ліцею.
         Батьки, діти та вчителі дуже старалися, проявили свою фантазію, вміння. Вони представили найрізноманітніші букети з квітів, листочків, кумедні вироби з овочів та фруктів, природного матеріалу. В свої композиції діти та батьки вклали частинку своєї душі та позитивні емоції.
    Адміністрація та педагогічний колектив висловлює щиру подяку всім хто долучився до створення виставки «Осінніх фантазій».