Участь у Всеукраїнській акції віртуального музею зоології "Моя улюблена тварина"

Дата: 05.10.2023 15:22

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організацій масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України проводить акцію віртуального музею зоології "Моя улюблена тварина".

Мета акції та завдання: формування гуманного та дбайливого ставлення до тварин, розвиток образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу. Учні нашого ліцею: Недіна Поліна, Свідзінська Аліна, Сліпачук Вікторія прийняли участь у даному конкурсі, адже проведення конкурсу сприяє розвитку бережливого та відповідального ставлення до тварин.