Поезія війни

Дата: 23.10.2023 15:27

Моя незламна Україна

Настане день, і зацвіте калина,

І заспівають ніжно солов’ї.

Здобуде перемогу Україна.

Повернуться герої до рідні!

В Рамках місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»  учні 4 - А класу нашого ліцею разом із класним керівником Бондар Н.І. провели виховний захід «Поезія війни. Моя незламна Україна». Послухати декламування віршів українських класиків та сучасних митців про війну запросили учнів 4-Б класу. Шкільний бібліотекар А.Л.Дзингель повідомила про значимість участі у таких заходах, де діти своїми словами, думками, піснями будуть підтримувати дух українців у боротьбі з ворогом. Традиційно вшанували Хвилиною мовчання пам’ять про полеглих цивільних і військових. Дуже зворушливо звучали слова Ліни Костенко «Усе моє, все зветься Україна», які розказали хором учні 4-А і 4–Б класів. Завершилося дійство на позитивній ноті під виконання усіма учасниками заходу пісні незламних українців «Ой, у лузі червона калина». Віримо, що перемога буде за нами, усі люди будуть здорові і щасливі.