Інформація – факт чи фейк?
Сучасна війна – це не тільки збройне протистояння на полі бою, а й використання інформаційних атак, які нині стали одними з найнебезпечніших видів зброї.
Відтак медійна грамотність – це зброя проти дезінформації та важливий навик, який необхідно розвивати з раннього віку для здобувачів освіти та постійно вдосконалювати самим педагогам.
З цією метою під час навчання здобувачі освіти отримують навички з медіаграмотності та критичного аналізу інформації. Водночас разом з педагогами учні мають нагоду обговорити методи виявлення фейків, види маніпуляцій в інформаційному потоці, розглянути процес створення новин.
Працюючи над професійним самовдосконаленням та під час проходження курсів підвищення кваліфікації педагоги підвищують свою медіаграмотність.
До прикладу, в нашому закладі на онлайн- нарадах з працівниками проводиться навчання з елементами медіаосвіти, що стосується використання інформаційно-комунікативних технологій, спілкування та взаємодії іншими медіазасобами.
Довіряйте лише перевіреній інформації з офіційних сайтів, соціальних мереж, інших ресурсів органів державної влади та органів місцевого самоврядування