Участь в олімпіаді з української мови на сайті Всеосвіти

Дата: 22.09.2022 16:28

Вчитель української мови та літератури Владислава Станіславівна Сміщенко  організувала участь учнів 6-Б класу в олімпіаді з української мови на сайті Всеосвіти. Метою проведення олімпіади стало  формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знань про красу, багатство і милозвучність української мови; виховання почуття національної гідності,  любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Саме така різноманітна  робота дає можливість учням розвиватися та розширювати свої знання та вміння.